PolskiPolski
2EnglishEnglish
t5n563qahdr6u5fbc6
PLN
23$
Koszyk (0)
(+48) 85 688 17 75sklep@twoje-lampy.pl
Strona główna1 » PORADY2 » Wypełnij pokój lampami
RABAT

Wypełnij pokój lampami

Data dodania: 22-01-2019 Wypełnij pokój lampami

O lampach myśli się w różny sposób, najczęściej jednak postrzega się je jako sprzęt typowo użytkowy. Mają oświetlać pomieszczenie i dobrze wyglądać, to wszystko. Czasami warto zwrócić uwagę na lampy jako sposób wypełnienia pustej, domowej przestrzeni. To może być inspirujące i dać zupełnie zaskakujący efekt.
https://www.twoje-lampy.pl/aquaform-smart-panel-a-35-led-ww-polysk-26316-po-zalogowaniu-rabaty-do-25-p-33447.html

alt


Sposób na puste kąty

Nie zawsze udaje się wszystkie kąty pokoju wypełnić meblami, nie zawsze jest taka potrzeba. Być może początkowo uważałaś, że brak komody lub fotela w danym miejscu wygląda dobrze, a okazało się, że z czasem czegoś tam brakuje. W takiej sytuacji nie kupuj od razu nowego mebla, sięgnij po lampę podłogową. Jest to ten typ lampy, który z powodzeniem sprawdza się w każdym miejscu, zwłaszcza że różnorodność modeli pozwala na dobranie odpowiedniego dla własnego gustu oraz wystroju pomieszczenia. Możesz wybrać nowoczesną, chromowaną lampę przypominającą robota gotowego złożyć się w inną figurę, połyskującego i dającego jasne, białe światło. Jeżeli jednak masz pokój w bardziej tradycyjnym wystroju z powodzeniem znajdziesz lampę z drewnianą podstawą i stylizowanym kloszem. Do wyboru są artystyczne klosze szklane, papierowe, z materiału. Wybierz to, co Ci odpowiada, wypełniając pusty kawałek pokoju ciepłym światłem. Nawet jeśli masz już lampę sufitową i kinkiety.

Podświetl to, co piękne

Zazwyczaj, gdy w pokoju pojawia się pusta ściana wiesza się na niej obraz bądź ulubione zdjęcie. Jest to niezmiennie bardzo dobry pomysł, jednak sama rama z zawartością to według nas za mało. Warto wydobyć z ozdoby coś więcej, odpowiednio ją podświetlając. Służą do tego kinkiety o różnych kształtach, które podkreślą urodę zdjęcia, obrazu, dziecięcego rysunku. Nie musisz mieć na ścianie obrazu rodem z muzeum, aby oświetlenie z kinkietu dodawało mu szyku i elegancji. Możesz wybrać proste, metalowe, prawie niewidoczne kinkiety o nowoczesnym kształcie, ze światłem skierowanym w dół lub większe, drewniane i malowane na liczne kolory. Pusta ściana zmieni się w prywatną salę wystawową.

Z pomysłem w pustkę

We własnym domu możesz dać się ponosić fantazji w każdy możliwy sposób. Na ścianie, którą uznasz za pustą może znaleźć się nie jeden obraz, a kilkanaście ramek ze zdjęciami albo efektowna fototapeta zajmująca całą ścianę. Niewielkie szafki lub fotel z wygodnym podnóżkiem to też rozwiązanie. Pamiętaj jednak, że każdy przytulny kącik musi posiadać źródło światła, ciepłe i ładne. Nawet jeśli zamiast obrazu wolisz miejsce do siedzenia, postaw albo powieś nad nim lampkę z ciepłym światłem. Jeśli wolisz oświetlić więcej, niż tylko fotel wybierz atrakcyjne plafony.


 
Przejdź do strony głównej

Najpopularniejsze marki na Twoje-Lampy.pl

4 ConceptsALDEXALFAAMPLEXAQFORMARGONAUHILONAZZARDOBeadlightBelidBPM LightingBRITOPCANDELLUXCLEONIDALENDavey LightingE-LIGHTECRYSTALEGLOElstead LightingFLASH & DQGAUDIAGLASS LPSGLOBOGLPGTVHOLDBOXIDEAL LUXIDEUSITALUXJUPITERKANLUXKASPAKETERKOLARZKURIOZAKUTEKKUTEK MOODLABRALAMPEXLASVITLED lineLENA LIGHTINGLIGHT PRESTIGELIS LIGHTINGLUMINEXLUXRAMMANTRAMARKSLOJDMAXlightMAYTONIMILAGROMW GLASBERGNAMATNILSENNOWODVORSKIOriginal BTCOXYLEDPABOBOPAUL NEUHAUSPAULMANNPHILIPSRABALUXRAMKOREALITYRENDLSHILOSIGMASILLUXSKOFFSOLLUXSPECTRUMLEDSPOT LightSPOTLINESTEINELStep into designSWAROVSKITK-LightingTwoje-LampyZUMAline