PolskiPolski
2EnglishEnglish
d8104fleq251
PLN
23$
Koszyk (0)
(+48) 85 688 17 75sklep@twoje-lampy.pl
» » Wyjątkowa ozdoba – dziecięce kinkiety

Wyjątkowa ozdoba – dziecięce kinkiety

Data dodania: 02-06-2017 Wyjątkowa ozdoba – dziecięce kinkiety
 
Pokoje dziecięce są urządzane przez rodziców z wielką pieczołowitością. Każdy rodzic chce, aby pokój jego dziecka był jak najładniejszy. Aby to osiągnąć warto zadbać nie tylko o kolor ścian, lecz również o oświetlenie.
alt
 
Kinkiety w pokoju dziecięcym
 
Myśląc o kinkietach zazwyczaj ma się przed oczami osłonięte abażurem z materiału lampy, idealne do salonu, w którym przesiadują dorośli. To tylko jeden z wielu modeli kinkietów, które są dostępne. Dla dziecka można wybrać bardziej atrakcyjny typ, w dostosowanym do jego wieku i upodobań kształcie. Jednak najpierw trzeba zdać sobie sprawę, że lampa tego rodzaju jest bardzo przydatna w pokoju dziecięcym. Przede wszystkim jako lampa montowana na ścianie nie zwisa z sufitu, nie przyczynia się do powstania zagrożenia jakim jest uderzenie w nią głowę. Jednocześnie oświetla konkretne elementy pokoju, więc nawet jeśli nie nadaje się – przez rozmiar lub typ żarówki możliwy do zamontowania – jako oświetlenie główne, dobrze nadaje się na oświetlenie łóżka, łóżeczka, kąciku zabaw. Po włożeniu do kinkietu żarówki o mniejszej mocy uzyskuje się lampkę, która może towarzyszyć dziecku w czasie zasypiania albo nocą – gdy maluch czuje się niepewnie w ciemności.
 
Rodzaje kinkietów dla dzieci
 
Decydując się na zakup kinkietu do pokoju dziecięcego, można skorzystać ze sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Często w sklepach w Internecie możliwe jest znalezienie korzystniejszych cen, dlatego przed zakupem warto je sprawdzić. Jeżeli dziecko umie już mówić, ma swoje pierwsze pasje, dobrze jest dostosować wygląd lampy do jego upodobań. Pozwalają na to liczne stylizacje kinkietów wyglądających jak piłka do nogi, samochód, samolot, kwiat o dowolnej barwie jak i wiele innych. Niektóre ozdobne elementy kinkietów są tylko tłem dla żarówki, inne odstają, stanowiąc jej otoczkę niczym typowy abażur. Druga wersja jest bardziej atrakcyjna i z pewnością bardziej spodoba się dziecku, jednak trzeba przemyśleć miejsce jej zamontowania. W ferworze zabawy albo podziwiania lampy dziecko może ją uszkodzić.
alt
http://www.twoje-lampy.pl/dzieciece-c-116_68.html

Przejdź do strony głównej

Najpopularniejsze marki na Twoje-Lampy.pl

4 ConceptsALDEXALFAAMPLEXAQUAFORMARGONAUHILONAZZARDOBeadlightBPM LightingBRITOPCANDELLUXCLEONIDALENDavey LightingDELTAE-LIGHTECRYSTALEGLOELITE BOHEMIAElstead LightingFLASH & DQFolky DollsGAUDIAGLASS LPSGLOBOGLPGTVIDEALIDEAL LUXIDEUSITALUXJUPITERKANLUXKASPAKOLARZKURIOZAKUTEKKUTEK MOODLABRALamp GustafLASVITLED lineLENA LIGHTINGLIGHT PRESTIGELIRIOLIS LIGHTINGLUMINEXLUXRAMMANTRAMARKSLOJDMAXlightMAYTONIMEGAMANMILAGRONAMATNILSENNOWODVORSKIOriginal BTCOXYLEDPABOBOPAUL NEUHAUSPAULMANNPHILIPSRABALUXRAMKOREALITYREDLUXRENDLSHILOSIGMASKOFFSOLLUXSOMPEXSPOT LightSPOTLINEStep into designSTUDIO ITALIA DESIGNSWAROVSKITK-LightingTwoje-LampyWOJNAROWSCYZUMAline