PolskiPolski
2EnglishEnglish
tai4dcu2c5
PLN
23$
Koszyk (0)
(+48) 85 688 17 75sklep@twoje-lampy.pl
Strona główna1 » Spoty
RABAT

Spoty

Spoty Prezentujemy szeroką gamę opraw oświetleniowych typu spot, idealnie pasujących do nowoczesnych wnętrz, w których aranżacja przewiduje potrzebę zaakcentowania wybranej strefy przy pomocy światła. W sprzedaży oferujemy lampy o różnych wielkościach i konfiguracjach, ścienne (kinkiety) oraz sufitowe. Spoty wyróżniają się montażem bezpośrednio przy suficie lub ścianie i opcjonalną możliwością regulowania kierunku padania światła poszczególnych opraw w zestawie.

Tego rodzaju oprawy oświetleniowe dobrze sprawdzają się jako źródło światła eksponujące wybrany obszar lub element wnętrza. W zależności od wielkości i konfiguracji można zastosować je do oświetlania strefy wypoczynkowej, stołowej, jadalnianej bądź eksponowania witryn i dekoracji w salonach, sypialniach czy przedpokojach. Ponieważ głównym zadaniem spotów jest koncentrowanie światła, same w sobie nie wszędzie sprawdzą się jako centralne źródło światła i mogą wymagać zastosowania dodatkowych punktów oświetleniowych. W naszym sklepie dostępne są modele zamontowane na stałe oraz z możliwością zmiany kierunku padania światła. Polecamy modele o podstawie kwadratowej, okrągłej, podłużne, pojedyncze, na systemie prętowym oraz ozdobne.

 
 

Najpopularniejsze marki na Twoje-Lampy.pl

4 ConceptsALDEXALFAAMPLEXAQFORMARGONAUHILONAZZARDOBeadlightBelidBPM LightingBRITOPCANDELLUXCLEONIDALENDavey LightingE-LIGHTECRYSTALEGLOElstead LightingFLASH & DQGAUDIAGLASS LPSGLOBOGLPGTVHOLDBOXIDEAL LUXIDEUSITALUXJUPITERKANLUXKASPAKETERKOLARZKURIOZAKUTEKKUTEK MOODLABRALAMPEXLASVITLED lineLENA LIGHTINGLIGHT PRESTIGELIS LIGHTINGLUMINEXLUXRAMMANTRAMARKSLOJDMAXlightMAYTONIMILAGROMW GLASBERGNAMATNILSENNOWODVORSKIOriginal BTCOXYLEDPABOBOPAUL NEUHAUSPAULMANNPHILIPSRABALUXRAMKOREALITYRENDLSHILOSIGMASILLUXSKOFFSOLLUXSPECTRUMLEDSPOT LightSPOTLINESTEINELStep into designSWAROVSKITK-LightingTwoje-LampyZUMAline