wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk (0)
PolskiAngielski
» » Oświetlenie – orzeźwienie

Oświetlenie – orzeźwienie

Data dodania: 08-01-2018 Oświetlenie – orzeźwienie

Zima za oknami często blokuje myślenie o przyszłych upałach. Jednak warto zawczasu pomyśleć o czymś, co latem ułatwi przetrwanie nawet najwyższych temperatur, a jednocześnie będzie praktycznym dodatkiem przez cały rok.
https://www.twoje-lampy.pl/globo-air-fabiola-0306-p-12056.html
alt

Dwa w jednym, lampowentylator

Rozwiązaniem, o którym mowa jest lampowentylator. Jak nazwa wskazuje stanowi połączenie lampy sufitowej z wentylatorem, ale wbrew licznym wyobrażeniom nie jest topornym elementem wystroju wnętrza. Istotnie, dawniej takie urządzenia nie dodawały uroku żadnemu pomieszczeniu, jednak teraz są praktyczną ozdobą na równi z najładniejszymi lampami w sklepach z oświetleniem. Dotyczy to między innymi lampowentylatora z firmy GLOBO. Jest to firma produkująca lampy nie tylko doskonałe do użytkowania w mieszkaniach oraz domach, lecz przede wszystkim stawiająca na jakość i wygląd produkowanego przez siebie sprzętu.
Air Fabiola, czyli lampa z firmy GLOBO ma rozmiary doskonałe niemal do każdego dużego pokoju. Jej średnica to jedynie 132 centymetry, natomiast wysokość 37 centymetrów. Może wydawać się duża, lecz jest to jedynie wrażenie, które mija w momencie zamontowania lampowentylatora na ścianie. Sama lampa posiada okrągły, metalowy środek, w którym znajduje się źródło światła – jedno, żarówka jest dodatkiem do zakupu – zakryte szklanym, matowym kloszem. Dzięki temu światło nie razi oczu i z powodzeniem nadaje się do oświetlania salonu podczas wieczornego odpoczynku.
Poza miejscem centralnym Air Fabiola posiada pięć ramion odchodzących na boki – najbardziej charakterystyczny element – tworzących wiatrak. Gdy włączy się odpowiedni tryb zaczynają się one poruszać zgodnie jak wskazówki zegara poruszając tym samym powietrze i ochładzając pomieszczenie.
Włączenie wiatraka, jak również ogólne sterowanie lampą nie jest trudne. Do lampy firma GLOBO dodaje pilot zdalnego sterowania, który pozwala na włączanie i wyłączanie lampy, włączanie i wyłączanie wentylatora, z każdego miejsca pokoju. Jednocześnie nie jest to jedyna możliwość kontroli, gdyż poza pilotem w pakiecie znajduje się także włącznik do sterowania ściennego, który warto umieścić na wysokości dłoni, aby zawsze mieć do niego wygodny dostęp.


 
Przejdź do strony głównej

Najpopularniejsze marki na Twoje-Lampy.pl

4 ConceptsALDEXALFAAMPLEXAQUAFORMARGONAZZARDOBeadlightBPM LightingBRITOPCANDELLUXCLEONIDALENDavey LightingDELTAE-LIGHTECRYSTALEGLOELITE BOHEMIAElstead LightingENERGIZERFLASH & DQFolky DollsGAUDIAGLASS LPSGLOBOGLPGTVIDEALIDEAL LUXIDEUSITALUXJUPITERKANLUXKASPAKOLARZKURIOZAKUTEKKUTEK MOODLABRALamp GustafLED lineLENA LIGHTINGLIGHT PRESTIGELIRIOLIS LIGHTINGLUMINEXLUXRAMMANTRAMARKSLOJDMAXlightMAYTONIMEGAMANMILAGRONAMATNILSENNOWODVORSKIOriginal BTCPABOBOPAUL NEUHAUSPAULMANNPHILIPSRABALUXRAMKOREALITYREDLUXRENDLSHILOSIGMASKOFFSOLLUXSOMPEXSPOT LightSPOTLINEStep into designSWAROVSKITK-LightingTwoje-LampyWOJNAROWSCYZUMAline