wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk (0)
PolskiAngielski
» CLEONI

CLEONI

CLEONI Dbają o odpowiednią jasność w pomieszczeniu, a co za tym idzie – o poczucie komfortu znajdujących się tam ludzi. Tak jednym zdaniem można opisać funkcję, jaką pełni oświetlenie Cleoni. Produkty tej marki to synonim dobrej jakości, gustu, klasy i nowoczesności. Prawdziwa prostota w najlepszym wydaniu. Prosimy jednak pamiętać, że rozwiązania proste nie muszą być nudne, bo lampy tego producenta na pewno takie nie są! Wśród dostępnych tu produktów znajdują się zaprojektowane z pomysłem modele, które codziennie wybierają architekci wnętrz przy aranżacji zarówno mieszkań prywatnych, jak i biur czy lokali handlowo-usługowych.

Lampy Cleoni, które mogą Państwo obejrzeć w tej kategorii, to doskonałe rozwiązanie dla Klientów, którzy od oświetlenia wymagają nieco czegoś więcej, niż tylko tego, by było uniwersalne i niezauważalne.

Katalog produktów Cleoni:
CLEONI Architectural 2017
CLEONI Decorative 2017
 

Najpopularniejsze marki na Twoje-Lampy.pl

4 ConceptsALDEXALFAAMPLEXAQUAFORMARGONAZZARDOBeadlightBPM LightingBRITOPCANDELLUXCLEONIDALENDavey LightingDELTAE-LIGHTECRYSTALEGLOELITE BOHEMIAElstead LightingENERGIZERFLASH & DQFolky DollsGAUDIAGLASS LPSGLOBOGLPGTVIDEALIDEAL LUXIDEUSITALUXJUPITERKANLUXKASPAKOLARZKURIOZAKUTEKKUTEK MOODLABRALamp GustafLED lineLENA LIGHTINGLIGHT PRESTIGELIRIOLIS LIGHTINGLUMINEXLUXRAMMANTRAMARKSLOJDMAXlightMAYTONIMEGAMANMILAGRONAMATNILSENNOWODVORSKIOriginal BTCPABOBOPAUL NEUHAUSPAULMANNPHILIPSRABALUXRAMKOREALITYREDLUXRENDLSHILOSIGMASKOFFSOLLUXSOMPEXSPOT LightSPOTLINEStep into designSWAROVSKITK-LightingTwoje-LampyWOJNAROWSCYZUMAline